SNS Combinatie Plusfonds
- Mix van Europese aandelen, obligaties en in euro luidende kortlopende obligaties
- Spreiding over gespecialiseerde vermogensbeheerders
- Gemiddeld risicoprofiel
Voor wie is dit fonds?
SNS Combinatie Plusfonds past goed bij de belegger die kiest voor een aantrekkelijk rendement met een gematigd risico. En die daarnaast maatschappelijk bewust wil beleggen.
Waarin belegt het fonds?
SNS Combinatie Plusfonds belegt in in euro luidende kortlopende obligaties (10%), Europese obligaties (45%) en Europese aandelen (45%). De beheerder selecteert alleen landen waarin we vanuit ons ESG-beleid mogen beleggen en speelt in op de marktontwikkelingen en economische vooruitzichten. Afhankelijk daarvan wordt gekozen voor meer of minder (kortlopende) obligaties of aandelen. Zo worden de risico's gespreid en profiteer je van economische ontwikkelingen in Europa.
In de Factsheet vind je actuele informatie over rendementen en de samenstelling van het fonds. We actualiseren de Factsheet elk kwartaal.
Lees meer over het stembeleid van Reaal rond beleggingsfondsen.