SNS Combinatie Plusfonds

  • Datum
    18-05-2012
  • Koers
    € 14,09
  • Verschil
    - 0,56%

SNS Combinatie Plusfonds belegt gespreid over drie beleggingsfondsen. Deze beleggingsfondsen zijn subfondsen van SNS Beleggingsfondsen N.V. SNS Combinatie Plusfonds belegt:

  • 45% in SNS Nederlands Aandelenfonds;
  • 45% in SNS Euro Obligatiefonds;
  • 10% in SNS Euro Liquiditeitenfonds.

Deze weging kan binnen een bandbreedte van 5% worden aangepast. Dit hangt af van de verwachte marktontwikkelingen. Het beleggingsbeleid van SNS Combinatie Plusfonds heeft als doel: het behalen van een rendement dat ten minste gelijk is aan de samengestelde benchmark.

SNS Nederlands Aandelenfonds belegt vooral in goed verhandelbare (certificaten van) aandelen van middel- en grote ondernemingen, die aan Euronext Amsterdam zijn genoteerd. Daarnaast kan het fonds ook beleggen in aan aandelen gerelateerde vermogenstitels. Het fonds belegt actief om in te kunnen spelen op verwachte marktontwikkelingen. SNS Euro Obligatiefonds belegt in obligaties en andere verhandelbare vastrentende schuldbewijzen. Deze schuldbewijzenzijn genoteerd aan een officiële Europese effectenbeurs. Het fonds speelt in op verwachte marktontwikkelingen.

De obligaties en andere verhandelbare schuldbewijzen waarin het fonds belegt, zijn uitgegeven door debiteuren van goed geachte kwaliteit (zogenoemde ‘investment grade beleggingen’). Voor de bepaling van de kwaliteit van de debiteuren maakt het fonds gebruik van ratingbureaus zoals Standard & Poor’s of Moody’s. SNS Euro Liquiditeitenfonds belegt in een gespreide portefeuille van rentedragende vermogenstitels met zeer lage risico’s op het gebied van debiteuren, looptijd en valuta. Het fonds belegt in vermogenstitels zoals: termijndeposito’s, kasgeldleningen, medium term notes en/of andere geldmarktinstrumenten. De resterende rentetypische looptijd van deze titels is maximaal twee jaar.

Lees meer over het stembeleid van REAAL rond beleggingsfondsen.

Feedback Form