Na de eerdere fusie tussen BNP Paribas Investment Partners en Fortis Investments zijn de Fortis Luxemburg fondsen per 1 september 2010 hernoemd.
De nieuwe naam van het fonds Fortis Equity Growth USA is BNP Paribas Equity USA Growth. Het beleggingsbeleid van het fonds zal ongewijzigd worden voortgezet.
Tegelijkertijd heeft BNP Paribas aangekondigd de kosten binnen de verschillende fondsen te harmoniseren. Voor BNP Paribas Equity USA Growth betekent dit dat de verwachting is dat de TER verandert van 1,70% naar 1,85%. De TER geeft aan hoeveel kosten er jaarlijks worden ingehouden binnen het fonds.
Belegt u in BNP Paribas Equity USA Growth dan ontvangt u binnenkort per brief meer informatie.
De beleggingsdoelstelling van dit compartiment is te streven naar kapitaalwaardering op lang termijn en, ten tweede, courant inkomen, door vooral te beleggen in gewone aandelen van Amerikaanse groeibedrijven met grote kapitalisatie. Het aandelenselectieproces is gericht op de identificatie van groeiaandelen van hoge kwaliteit. De filosofie van het team met betrekking tot groeiaandelen benadrukt fundamentele waarderingstechnieken die zich concentreren op de toekomstige winsten van een bedrijf en de snelheid van de dividendgroei. Het proces is voornamelijk bottom-up gericht en maakt gebruik van een model voor huidige waardering waarin de huidige koers van het aandeel wordt vergeleken met het risico, aangepast aan de huidige waarde van de geschatte toekomstige winststroom van het bedrijf. Het bedrijf tracht groeiaandelen te kopen die worden verkocht met een korting op de reële waarde en op een moment waarop er een hogere groei van de winst per aandeel zichtbaar is op middellange termijn.
Lees meer over het stembeleid van REAAL rond beleggingsfondsen.